Menu Zavřeno

Reference

Reference


FYZICKÁ OSTRAHA A ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Naší nejvyšší prioritou je spokojenost klienta, vyplývající z výsledků a profesionálního přístupu naší společnosti.
Máme vlastní bohaté zkušenosti s ostrahou a úklidy nejrůznějších typů staveb, budov, průmyslových, výrobních areálů, administrativních komplexů, obchodních domů a obchodů.
Kvalitu našich služeb zaručuje tým specialistů a kvalifikovaných zaměstnanců, kteří splňují požadavky na bezpečnostní vzdělání s Osvědčením o odborné způsobilosti pro potřebnou dílčí kvalifikaci. Velká pozornost je věnována jak vlastnímu výběru zaměstnanců, kde samozřejmostí je čistý trestní rejstřík, tak jejich dalšímu vzdělávání a odbornému růstu.


PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY, DOHLEDOVÉ CENTRUM

Jsme vybaveni pultem centrální ochrany a dispečinkem s nepřetržitým provozem a prvotřídním personálem. Jednáme neodkladně, naše výjezdové skupiny jsou připraveny kdykoliv zasáhnout. Operátoři dohledového centra umí zanalyzovat a adekvátně vyhodnotit a řešit každou nastalou nestandardní situaci.

Pro zkvalitnění ostrahy navrhujeme součinnost strážného s naším PCO, který provádí monitoring kamerového systému a pochůzkového systému. Strážný oznámí na PCO služebním telefonem zahájení pochůzky a ta monitoruje pohyb v areálu pomocí kamer nebo GPS signálu. V případě vniknutí narušitele do areálu informuje strážného o místě a ten provede zákrok na odvracení škody na majetku objednatele.


Detailní reference z jednotlivých oblastí naší činností Vám rádi poskytneme při osobním jednání.

Jestliže si vyberete jakéhokoliv klienta, zajistíme Vám možnost osobní schůzky u daného klienta a schůzku s vedoucími pracovníky těchto klientů. IBEX Security po celou dobu svého působení na trhu neukončil žádnou zakázku z důvodu nekvality poskytovaných služeb.