O společnosti

O nás

Vážení obchodní partneři,

dovolte nám prostřednictvím tohoto dokumentu představit IBEX Security s.r.o. Jsme si plně vědomi významu požadované kvality u všech našich stávajících i potenciálních klientů, proto si dovolujme pojmout vysoce odpovědně a nadstandardně náš zájem o vzájemnou spolupráci. Vzhledem k naší dlouholeté spolupráci s klienty a obchodními partnery působícími v mnoha oborech, je portfolio našich zkušeností velmi obsáhlé a jsme připraveni zajistit předmětné služby v plné, Vámi požadované kvalitě. Krátký výběr ze seznamu významných referenčních klientů v závěru této prezentace, je jasná deklarace kvality poskytování všech našich služeb. Věříme, že prezentace bude podnětem k dalšímu jednání o možnostech vzájemné spolupráce.

 

Děkujeme za Vaši pozornost

Libor Pindur, jednatel a majitel společnosti

 

Představení společnosti

Soukromá bezpečnostní služba IBEX Security je profesionální bezpečnostní agentura poskytující služby v oblasti ochrany osob a majetku již 28 let. V souvislosti s rozšířením a zkvalitněním poskytovaných služeb došlo v roce 2012 k restrukturalizaci a reorganizaci spojenou se založením sesterské společnosti IBEX Security s.r.o.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s ostrahou nejrůznějších typů budov, průmyslových areálů, administrativních komplexů, obchodních domů a obchodů. Kvalitu našich služeb zaručuje tým specialistů a kvalifikovaných zaměstnanců, kteří splňuj požadavky na bezpečnostní vzdělání s Osvědčením o odborné způsobilosti pro potřebnou dilċi kvalifikaci. Velká pozornost je věnována jak vlastnímu výběru zaměstnanců, kde samozřejmosti čistý trestní rejstřík, tak jejich dalšímu vzdělávání a odbornému růstu.

Na veškeré služby poskytujeme záruky a garance, které mimo jiné zaručuje velmi dobrá spolupráce s Městskou policií a Policlí ČR Ostrava. Jsme pojištěni u České pojišťovny na pojištění odpovědnosti za škodu ve výši 20.000.000,- Kč. Lze upravit a navýšit dle požadavků a potřeb klienta.

 

Nabídka služeb

Základní služby SAFETY a SECURITY:

  • fyzická ostraha objektu
  • provoz vrátinic a recepcí
  • technická ostraha objektů
  • vlastní výjezdová jednotka
  • úklidové služby, správa budov

 

Naší nejvyšší prioritou je spokojenost klienta, vyplývající z výsledků a profesionálního přístupu naší společnosti.

Naší prioritou je Vaše spokojenost!